Twój znak zodiaku wpływa na to, jakim będziesz rodzicem i ile będziesz mieć dzieci

Dla niektórych osób największym marzeniem jest zostanie rodzicem. Całymi dniami rozmyślają jak cudownie będzie wyglądać ich życie z dziećmi u boku, jakie imiona in nadadzą i do kogo będą bardziej podobne. Jest jeszcze druga grupa ludzi, to ci, dla których posiadanie dziecka jest jak koszmar.

Obawiają się przewijania pieluch, wychowania i rodzinnych problemów. Zamiast pociech woleliby podróżować i się bawić.

Może trudno w to uwierzyć, ale na to, ile będziemy mieć dzieci i jakimi będziemy rodzicami, ma wpływ nasz znak zodiaku

Oczywiście nie jest to potwierdzone naukowo, lecz być może gwiazdy mają dla nas własne plany. Dlatego koniecznie sprawdź swój znak.

Byk

Byki mają reputację osób bardzo upartych, lecz tak naprawdę są to osoby z ogromnym sercem i dobrocią dla innych. Chcesz mieć dzieci i poświęcić dużo czasu na ich wychowanie. Według tego znaku Twoim przeznaczeniem jest dwójka pociech.

Jest to idealna liczba dla kobiet spod tego znaku, większa liczba dzieci może Cię przytłoczyć i sprawić, że będziesz sfrustrowana, a Twoja uparta natura ujawni się ze zdwojoną siłą.

Bliźnięta

Już sam znak zodiaku wskazuje, że masz serce do mnogiej liczby pociech, dlatego nie powinno być zaskoczeniem, że astrologia przewiduje dla Ciebie bliźniaki.

Bliźnięta charakteryzują się bystrością i kreatywnością. Twoje zalety sprawią, że łatwo poradzisz sobie z różnymi niespodziankami, jakie wiążą się z posiadaniem dzieci. Jedno jest pewne, z dwójką szkrabów nigdy nie będziesz się nudzić!

Baran

Kobiety spod tego znaku przeważnie nie myślą o dużej liczbie dzieci, jednak nie uważają, że spora rodzina jest czymś złym. Barany są znane ze swojej walecznej duszy i potrafią wyjść “z twarzą” z każdej sytuacji. Osoby spod tego znaku są też bardzo impulsywne i często nie planują tego, co się wydarzy.
Najprawdopodobniej gromadka dzieci nie będzie tym, o czym naprawdę marzysz, lecz jako Baran jesteś osobą, która bardzo potrzebuje bliskości i rodzinnego ciepła. Ten znak zodiaku przewiduje dla Ciebie 3-4 dzieci.

Rak

Raki są osobami bardzo oddanymi i dbającymi o najbliższych, dlatego też są idealnymi kandydatami na rodziców. Ten znak zodiaku przewiduje dla Ciebie dwójkę pociech.

Ze względu na to, że Raki mają tendencję do bycia osobami kapryśnymi, najlepiej będzie, jeśli między dziećmi wystąpi kilka lat różnicy wieku. Pozwoli ona na zregenerowanie sił i odzyskanie cierpliwości oraz spokoju.

Panna

Przeznaczeniem Panien jest posiadanie jednego dziecka. Jeśli coś stanie Ci na drodze, zaczynasz robić się niespokojna, duża liczba pociech sprawi, że zaczniesz w przesadny sposób myśleć o swoim życiu i staniesz się przemęczona.

Dlatego też spora rodzina nie jest wskazana dla osób spod tego znaku. Jedna pociecha jest wystarczająca.

Skorpion

 pixabay.com

Jeśli ktokolwiek zamierza mieć całą armię dzieci, to z pewnością będzie to Skorpion. Osoby spod tego znaku są tajemnicze, ale skłaniają się do bardziej ekscentrycznych rzeczy, dlatego też pragną mieć dużą rodzinę.

Jeśli jesteś spod tego znaku, jesteś osobą bardzo opiekuńczą – za swoje dzieci jesteś gotowa stanąć do walki, niezależnie od sytuacji. Ten znak zodiaku przewiduje dla Ciebie co najmniej 6 pociech.

Waga

 pixabay.com

Waga jest królową równowagi. Niestety ten znak zodiaku nie ujawnia określonej liczby dzieci, jednak wiadomo, że będzie ich sporo. Możesz mieć 2, 4 lub nawet 6 pociech!

Posiadanie dużej liczby potomków sprawi, że ujawnisz swoje zamiłowanie do balansu i równowagi w życiu. Dzieci obdarzysz dobrocią i ogromną miłością, ale będziesz wiedziała, co im powiedzieć, jeśli zachowają się nieodpowiednio.

Lew

Dla Lwów największym prawdopodobieństwem jest posiadanie od dwóch do czterech pociech. Taka ilość dzieci z pewnością Cię uszczęśliwi.
Z dwójką na pewno łatwo sobie poradzisz, ale nie oznacza to, że Lwy powinny obawiać się posiadania większej ilości dzieci. Lwice są bardzo namiętne, oddane i wielozadaniowe. W rolę matki wcielisz się bez większych problemów.

Strzelec

Kochasz przygody i nie lubisz stać w miejscu, dlatego też ten znak zodiaku nie przewiduje dla Ciebie ani jednego dziecka. Nie potrzebujesz pociech, aby czuć się spełniona i kompletna. Swoje życie wypełniasz chwilami z przyjaciółmi i bliskimi. Jesteś wolnym duchem i nie chcesz, aby Twoje obowiązki Cię powstrzymywały.
Do szczęścia potrzebujesz chwil spontaniczności i szaleństwa. Jeśli jednak jesteś Strzelcem i pragniesz zostać matką, nic nie stoi na przeszkodzie do macierzyństwa, jednak według astrologii najlepiej będzie, jeśli będziesz miała tylko jedno dziecko. Duża ilość pociech może sprawić, że poczujesz się przytłoczona i nieszczęśliwa.

Koziorożec

Wielozadaniowość jest Twoją mocną stroną, dlatego duża liczba dzieci nie stanowi dla Ciebie problemem.
Z łatwością zajmiesz się swoimi obowiązkami i wychowaniem pociech, jednak w przeciwieństwie do Wagi, nie musisz mieć parzystej liczby dzieci. Według astrologii, Twój znak zodiaku przewiduje dla Ciebie trójkę.

Ryby

Ryby są hojne, współczujące i niezwykle troskliwe. Według tego znaku przewidziane jest dla Ciebie posiadanie pięciorga dzieci.
Dla niektórych taka liczba może być przerażająca, ale Ryby chcą dzielić się swoją miłością. Macierzyństwo przyjdzie Ci z dużą łatwością.

Wodnik

Tak samo jak Strzelce, kobiety spod tego znaku lubią przygody. Nie lubisz siedzieć w jednym miejscu, ale kiedy nadejdzie pora, aby zostać matką, nie będziesz mieć z tym problemu.
Gwiazdy wskazują na to, że idealnie będziesz czuć się posiadając jedno dziecko. Wciąż będziesz mogła skupić się na rozwijaniu swoich pasji oraz wychowaniu pociechy.

Comments

Loading...