Ryby to najbardziej tajemniczy znak zodiaku, ale udało nam się poznać kilka sekretów…

Od 19. lutego (tudzież od 20.) do 20. marca mamy do czynienia z zodiakalnymi Rybami. Ten znak zodiaku jest najbardziej tajemniczym i trudnym do opisania, ponieważ Ryby są raczej zamknięte w sobie i nie lubią okazywać swojego prawdziwego „ja”. Niemniej, warto postarać się i przebić przez niepewność i lęki Ryb, by przekonać się, że to wspaniałe osoby!

Po pierwsze, Ryby zawsze szukają nowych wrażeń. Są otwarte na różne doświadczenia, kochają podróże, nie boją się podejmować ryzyka, są aktywne. Niemniej, często pod wpływem impulsywnej decyzji potrafią znaleźć się w tarapatach i jest im trudno wycofać się nawet z niebezpiecznej sytuacji.

Po pierwsze, Ryby zawsze szukają nowych wrażeń. Są otwarte na różne doświadczeni

Po drugie, Ryby są bardzo wrażliwe. To ten typ ludzi, którzy płaczą, bo świat jest niesprawiedliwy, a film romantyczny. Ich szczere reakcje są ujmujące, a zdolność odczuwania empatii i współczucia godna pozazdroszczenia.

Emocjonalność Ryb ma jednak swoje minusy. Bywa, że mają problem ze stwierdzeniem, jak tak naprawdę same się czują, bo tak bardzo odbierają i przyjmują emocje innych. Czasem bardziej przejmują się tym, co czują lub pomyślą inni niż swoją własną osobą… To może prowadzić do frustracji. Ryby są też impulsywne.

Po drugie, Ryby są bardzo wrażliwe. To ten typ ludzi, którzy płaczą, bo świat je

Inną kwestią jest to, że Ryby mają mały problem z oddzieleniem rzeczywistości i świata fantazji. Często zmieniają zdanie, biorą się za rzeczy z pozoru niemożliwe do zrealizowania, bujają w obłokach.

Marzycielstwu sprzyja inna cecha Ryb, a mianowicie ich introwertyzm. Osoby urodzone w lutym i marcu zazwyczaj są otoczone ludźmi, ale tak naprawdę trudno jest poznać ich prawdziwą osobowość. Wolą zadawać pytania i poznawać innych niż dać poznać siebie. Za to, gdy komuś to się uda, zyska wspaniałego, wiernego i szalonego przyjaciela!

Inną kwestią jest to, że Ryby mają mały problem z oddzieleniem rzeczywistości i

To, co zdecydowanie wyróżnia Ryby, to ich zdolność akceptowania różnic. Oni nie oceniają ludzi pod kątem narodowości, koloru skóry, wyznania. Dla Ryb ważne jest to, jakim człowiekiem ktoś jest. I tak powinno być!

Silnie rozbudowana empatia i nadwrażliwość to pewien problem. Ryby często zamykają się w sobie, ale w środku aż buzuje w nich od emocji. Silnie odczuwają też niesprawiedliwość, bo to jedne z najbardziej uczciwych osób na świecie.

Silnie rozbudowana empatia i nadwrażliwość to pewien problem. Ryby często zamyka

SOURCE: PIXABAY

Jak już wspomnieliśmy, Ryby są pełne sprzeczności! Z jednej strony potrzebują mieć obok siebie autorytet, za którym będą podążać, ale z drugiej mają silną potrzebę samotności.

Do tego w jasny sposób myślą tylko wtedy, gdy są same, głównie dlatego, że wtedy skupiają się w końcu na własnych odczuciach, a nie emocjach innych. Poza tym to w samotności przychodzą im do głowy najlepsze pomysły!

A jakie są Wasze doświadczenia z tajemniczymi Rybami? Znacie zodiakalne Ryby? Wyślijcie im ten artykuł!

Comments

Loading...