Horoskop na 2018 dla Wodnika. Ten horoskop może Cie zaskoczyć!

Horoskop 2018 Wodnik – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Wodnika. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.

Wodnik może się bardzo rozwinąć w 2018 roku. To czas aktywnego działania oraz nauki. Należy wykorzystać do maksimum każdy dzień, by nawet jedna godzina nie została zmarnowana. Wodnik szybko zorientuje się, że ten rok jest dla niego pomyślny, i jeśli nie ulegnie swoim najniższym instynktom, zacznie korzystać z możliwości nadchodzących jedna po drugiej.

Horoskop 2018 Wodnik – ogólna prognoza

Niezwykle pomyślny rok 2018 kryje więcej pułapek, niż Wodnikowi mogłoby się wydawać. Nie da się ukryć, że teraz można dokonać niebywałych rzeczy. Problem w tym, że nic nie dzieje się samo. Wodnik  będzie musiał solidnie się napracować, jeśli pragnie zrealizować swoje marzenia. A trzeba przyznać, że jest on niezwykle zdeterminowany, jeśli chodzi o plany na przyszłość.

Dosyć ważnym problemem może okazać się w 2018 roku zachowanie równowagi pomiędzy poszczególnymi sferami życia. Wodnikowi grozi bowiem wpadnięcie w totalny pracoholizm, którego ofiarą stanie się życie rodzinne i towarzyskie. Jeśli Wodnik nie chce zrazić do siebie najbliższych, powinien zadbać o to, by nie skupiać się cały czas na pracy, a spędzać jak najwięcej wolnego czasu w gronie ukochanych osób.

Wodnik w 2018 roku będzie z powodzeniem realizował swoje plany i trzeba przyznać, że niejedna osoba pozazdrości mu skuteczności w działaniu. Jego pracowitość będzie inspirować i zachęcać innych do rozwijania pasji.

Horoskop 2018 Wodnik – miłość

Sfera miłosna wymaga uporządkowania. Wodnik wcześniej zaniedbał sporo spraw i teraz może się to na nim zemścić. Tym bardziej że większość roku Wodnik poświęci pracy zawodowej. Będzie miał mało czasu na romantyczne kolacje przy świecach czy wypady w góry na weekend. W efekcie Wodnik nieraz zawiedzie ukochaną osobę. Będzie go ten fakt bardzo bolał, lecz najprawdopodobniej i tak pozostanie skupiony na swoich planach.

Horoskop 2018 roku przewiduje pojawienie się kogoś z przeszłości Wodnika. Będzie to osoba, która dawniej bardzo dużo dla niego znaczyła. Z kolei teraz to spotkanie może bardzo namieszać w już i tak skomplikowanej sytuacji. Wodnik nie jest zainteresowany odnawianiem dawnego romansu, ale postępowanie drugiej strony nie jest od niego uzależnione.

Niezależnie od wszystkiego Wodnik może doświadczyć w tym roku wielu pięknych chwil w towarzystwie płci przeciwnej. Zarówno singiel, jak i żyjący w stałym związku, z pewnością kilka razy pokaże, na co go stać. Szkoda tylko, że zazwyczaj będą to sytuacje wykreowane przez niego jako swoiste przeprosiny za wcześniejsze zachowanie.

Horoskop 2018 Wodnik – finanse

Wodnik z pewnością nie będzie koncentrował swojej uwagi na finansach. To po prostu nie jest w jego stylu. W jego przypadku liczą się bowiem rzeczy o wiele bardziej ponadczasowe niż gotówka. Także w tym roku praca Wodnika kręcić się będzie przede wszystkim wokół jego nadrzędnych ideałów.

Nie oznacza to jednak, że w życiu Wodnika będzie brakować pieniędzy. Co to, to nie. Horoskop 2018 roku wyraźnie wskazuje na zadowalającą ilość gotówki. Wodnik nie tylko nie będzie miał problemów z zapłaceniem wszystkich rachunków, ale starczy również na wyszukane rozrywki oraz inwestycje na przyszłość. Jednym słowem, z pieniędzmi będzie bardziej niż w porządku.

Horoskop 2018 Wodnik – kariera

O wiele ważniejsze niż pieniądze będą dla Wodnika osiągnięcia związane z karierą zawodową. Szczególnie jeśli jest on na tym etapie życia, kiery robi to, co lubi, a nie to, co musi, żeby zarobić pieniądze. Dla Wodnika zawsze było ważne posiadanie osobistej misji i nie inaczej będzie w 2018 roku. Z tą różnicą, że jeśli do tej pory jej nie odnalazł, teraz zrobi wszystko, by w końcu poznać ją i zacząć realizować.

Cokolwiek Wodnik będzie robił, wszyscy dookoła będą wyraźnie widzieć jego profesjonalizm oraz zaangażowanie. Wodnik zrobi w ten sposób wrażenie na wielu ludziach. Co ciekawe, nie będzie miał z tym większych problemów, ponieważ doświadczy niebywałego szczęścia we wszystkich swoich działaniach. Można powiedzieć, że ręce Wodnika będą w tym roku czyniły prawdziwe cuda.

Warto przy tym wspomnieć o nowych znajomościach, jakie nawiąże Wodnik w trakcie swojej pracy. Owe kontakty okażą się bardzo przydatne w dalszej przyszłości i zaowocują interesującymi projektami.
 

Horoskop 2018 Wodnik – rodzina

Jako że to będzie bardzo pracowity rok, Wodnik często nie będzie miał wystarczająco dużo wolnego czasu, który mógłby poświęcić najbliższym. Będzie nad tym ubolewał, ale z drugiej strony… w jego pracy będzie się działo zbyt wiele fascynujących rzeczy, by móc je ot tak zignorować.

W konsekwencji Wodnik nie jeden raz będzie musiał przepraszać najbliższych i zabiegać o ich wyrozumiałość. Napięcia w domu będą kosztować go wiele stresu, co może prowadzić do rozkojarzenia. To zabrzmi nieprzyjemnie, ale Wodnik nie chce marnować okazji i pragnie być maksymalnie skupiony. To będzie główny powód jego starań o dobre relacje w domu.

Horoskop 2018 Wodnik – zdrowie

Wodnik pozna kilka osób związanych z praktykami duchowymi oraz alternatywnymi metodami leczniczymi. Nauczy się przy tej okazji wielu ciekawych rzeczy na temat zdrowia oraz dbania o sprawność fizyczną. W poprzednich latach coraz bardziej doskwierały mu niewielkie dolegliwości, spowodowane niezdrowym stylem życia. W roku 2018 Wodnik może wprowadzić w tym zakresie daleko idące zmiany.

Horoskop 2018 roku przewiduje bujniejsze życie seksualne. Wodnik na początku zacznie eksperymentować bardziej z powodu wyrzutów sumienia, że zaniedbuje ukochaną osobę. Z czasem zacznie jednak coraz bardziej szczerze angażować się w eksperymenty łóżkowe. Ciekawostką jest fakt, że seks poprawi wydolność organizmu Wodnika i wpłynie pozytywnie na jego ogólną kondycję fizyczną.

Warto w tym roku zwrócić uwagę na odpoczynek. Wodnik będzie dużo pracował, a to może negatywnie odbić się na jego stanie zdrowia. Każdy, kto się przepracowuje, prędzej czy później zaczyna niedomagać. Jeśli Wodnik nie zadba o siebie zawczasu, słono za to zapłaci w niedalekiej przyszłości.
 

Horoskop miesięczny 2018: Wodnik

Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na wszystkie miesiące 2018 roku. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu można uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop 2018 styczeń

Styczeń rozpocznie się dość standardowo. Wodnik będzie jak zwykle skupiony na swojej pracy. Pewnie nawet nie zauważy, kiedy zmienią się cyferki w kalendarzu. Z uwagi na kilka dobrych pomysłów, jakie wpadną Wodnikowi do głowy, postanowi on nieco zmodyfikować swoją codzienną rutynę. Efekt zmian go bardzo zaskoczy.

Horoskop 2018 luty

Luty może okazać się skomplikowanym miesiącem, przede wszystkim ze względu na nieporozumienia w gronie najbliższych. Wodnik dużo pracuje i chyba należałoby wynagrodzić to ukochanym osobom. Szczególnie małżonkowi, jeśli takowego posiada.

Horoskop 2018 marzec

Oto bardzo pracowity, a przy tym pomyślny okres. Wodnik dokona wielkich postępów w swojej pracy, co przyniesie mu ogromną satysfakcję. Jednocześnie znajdzie trochę czasu wolnego i przeznaczy go dla rodziny. To będzie naprawdę piękny czas.

Horoskop 2018 kwiecień

W kwietniu niewiele się zmieni, czyli dalszy ciąg wspaniałego okresu w życiu Wodnika. Uda się zrobić naprawdę bardzo dużo, a przy tym nikt nie będzie Wodnikowi suszył głowy z powodu nieobecności w domu. Inni członkowie rodziny będą równie zajęci, więc Wodnik będzie miał wolną rękę.

Horoskop 2018 maj

W maju Wodnik zauważy, że na dworze jest piękna pogoda i przyjemnie byłoby trochę odpocząć od pracy. Zaskoczy swoich bliskich propozycją wyjazdu za miasto, a może i dużo dalej. Co pewnie nikogo nie zaskoczy, Wodnik nawet podczas wyjazdu będzie po kątach nieco pracował. Taka już jego natura.

Horoskop 2018 czerwiec

Czerwiec przywita Wodnika niespodziewaną wizytą. To będzie ktoś z przeszłości, kogo Wodnik raczej nie życzy sobie widzieć. Jednakże osoba ta będzie miała dla niego całkiem interesującą propozycję związaną z pracą zawodową. Wodnik poczuje zaciekawienie i będzie się wahał przed podjęciem decyzji. Co radzi horoskop 2018 roku? Najlepiej będzie odrzucić propozycję i skupić się na swoich aktualnych projektach.

Horoskop 2018 lipiec

Większość tego miesiąca będzie pomyślna i Wodnik zrealizuje znaczną część swoich planów. Jedynie w ostatnim tygodniu  rozpocznie się niebezpieczna seria zdarzeń, które mogą Wodnikowi mocno zaszkodzić. Horoskop 2018 roku zaleca szczegółową analizę każdego pojawiającego się problemu. Teraz lepiej poświęcić więcej czasu na podjęcie decyzji niż podjąć ją za szybko.
 

Horoskop 2018 sierpień

Pierwsza połowa miesiąca będzie nadal dość trudna. Wydarzenia z lipca będą się ciągnęły i Wodnik nie bardzo będzie mógł znaleźć właściwe rozwiązanie. Sytuacja może się odbić nawet na jego zdrowiu, więc należy zakasać rękawy i rozwiązać wszystkie problemy. Dopiero potem Wodnik będzie w stanie iść dalej.

Horoskop 2018 wrzesień

Jeżeli Wodnik zapragnie teraz jeszcze więcej czasu poświęcić swoim pasjom, srogo się zdziwi. Członkowie jego rodziny zaczną buntować się przeciw zaniedbaniom domowym i Wodnik, z ciężkim sercem, będzie zmuszony odłożyć na później swoje plany. Teraz trzeba zająć się domem.

Horoskop 2018 październik

Wodnika mogą spowolnić uprzedzenia, jakie będzie żywił wobec niektórych swoich współpracowników. Warto w tym momencie zastanowić się nad motywacją tych osób. Dzięki temu Wodnik będzie mógł je lepiej zrozumieć i przestanie się niepotrzebnie denerwować.

Horoskop 2018 listopad

Horoskop przewiduje wielkie niebezpieczeństwo dotyczące finansów. Wodniku, stąpaj więc ostrożnie i pod żadnym pozorem nie zaciągaj żadnych pożyczek. Nieważne, na co będzie potrzeba. Wodnikowi nie wolno się teraz zadłużać. Zamiast tego lepiej skupić się na radości płynącej z obcowania z rodziną. Niech Wodnik wybierze się na wycieczkę, która wszystkim sprawi przyjemność.

Horoskop 2018 grudzień

Grudzień będzie ogólnie całkiem przyjemnym miesiącem, wypełnionym pasjonującą pracą oraz… ognistym seksem z ukochaną osobą. Gorzej będzie tylko pod koniec roku. W tym okresie Wodnik zostanie przygnieciony ciężarem obowiązków. Pracy będzie miał tak dużo, że o świętowaniu nie może być mowy. Tym bardziej że Wodnik będzie chciał zakończyć ważny projekt jeszcze przed Nowym Rokiem.

 

Tekst pochodzi z:  http://przewodnikduchowy.pl/

Zmień czyjeś życie na lepsze! Znasz zodiakalnego Lwa? Udostępnij! 🙂

 

Comments

Loading...