Horoskop na 2018 dla zodiakalnych Ryb. Ten horoskop może Cie zaskoczyć

Horoskop 2018 Ryby – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Ryb. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.

To bardzo ważne, co teraz przeczytasz. Jesteś wspaniałą osobą i masz ogromny potencjał. Jest jednak jeden warunek, który musisz spełnić, by w 2018 roku osiągnąć sukces. Co to jest? Musisz przestać koncentrować uwagę na sobie. Zbyt dużo czasu poświęcasz roztrząsaniu własnych błędów, porażek czy krzywdy doznanej ze strony innych. Pozbądź się tego nawyku, a osiągniesz wszystko, o czym marzysz.

Horoskop 2018 Ryby – ogólna prognoza

W roku 2018 Ryby muszą zmienić swoje zwyczaje, jeśli pragną osiągnąć marzenia. Problem w tym, że jest to czas bardzo zróżnicowany pod względem doświadczeń życiowych. Horoskop 2018 roku przewiduje satysfakcjonujące sukcesy, ale i porażki.

Chcąc wykorzystać ten rok w pełni, Ryby muszą nauczyć się właściwie radzić sobie z wszelkimi niepowodzeniami. W przeciwnym razie zamkną się w swoim wewnętrznym świecie i będą cierpieć nieopisane katusze. Głównie wyimaginowane lub wyolbrzymione.

Horoskop 2018 roku zachęca, by Ryby poświęciły więcej czasu na rozwój osobisty. To okaże się dla nich wręcz zbawienne. Nie tylko znacznie poszerzą swoje horyzonty, ale nauczą się radzić sobie z życiowymi problemami. Co więcej, praca nad sobą zaowocuje poprawą w kontaktach z innymi ludźmi, co jest kluczową kwestią w odnoszeniu sukcesów zawodowych.

Horoskop 2018 Ryby – miłość

Jak we wszystkim, Ryby w 2018 roku doświadczą wielu skrajnych emocji w miłości. Kłótnie z ukochaną osobą, od czasu do czasu zmącą spokój domowego ogniska i wytrącą obie strony z równowagi. Z drugiej strony, będzie też wiele wspaniałych momentów, które zapadną w pamięci na długie lata.

Istnieje szansa na poznanie nowych ludzi, więc jeśli Ryby są samotne – mogą zmienić ten stan rzeczy. Jednakże pod warunkiem, że bardziej otworzą się na kontakty międzyludzkie oraz towarzyskie spotkania. Trzeba się spotykać i poświęcać uwagę wszystkim, którzy są tego warci. Nie ma co chować się w domu. Jeśli Ryby nie będą unikać spotkań, z pewnością nie pożałują.

Szczególnie interesująca będzie końcówka roku. Listopad to miesiąc, w którym Ryby będą miały ogromne powodzenie u płci przeciwnej. To je zaskoczy, ale i znacząco wzmocni pewność siebie. To naprawdę obiecujący okres. Być może Ryby uznają go nawet za najwspanialszy czas w całym swoim dotychczasowym życiu.

Horoskop 2018 Ryby – finanse

To trzeba zrobić! W roku 2018 Ryby muszą dokładnie przeanalizować swoje finanse. Jest to szczególnie ważne, jeśli prowadzą własną działalność gospodarczą. Dlaczego horoskop 2018 roku kładzie na tę kwestię tak wielki nacisk? Otóż w rachunkach Ryb najprawdopodobniej pojawił się jakiś błąd, który ostatecznie może być powodem dużych strat. Należy zająć się tym problemem jak najszybciej, a potem na bieżąco kontrolować wszystkie przepływy pieniężne.

Oczywiście Ryby w 2018 roku złapią też kilka dobrych okazji do zarobienia pieniędzy. Rozpoczną nowy projekt – w założeniu dochodowy, a w praktyce… niezwykle korzystny. Tak dobrego interesu Ryby jeszcze nigdy nie zrobiły. To może być największy szok tego roku. Rzecz jasna, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

W związku z powyższym należy zastanowić się nad dalszą przyszłością. To dobry czas na rozważenie różnych opcji związanych z oszczędzaniem oraz inwestycjami długoterminowymi. Ryby mogą sobie teraz pozwolić na zamrożenie większej ilości gotówki. Niech skorzystają z możliwości, bo w następnych latach może się to nie powtórzyć.
Horoskop 2018 Ryby – kariera

Przez większość roku Ryby nie będą miały problemów w związku ze swoją karierą zawodową. Jak już wcześniej napisano, pojawi się okazja rozpoczęcia nowego projektu, który okaże się niezwykle dochodowy. Należy jednak zaznaczyć, że nie jest to sposób na szybką i łatwą kasę. Tutaj potrzeba zaangażowania i solidnej pracy.

Na szczęście Ryby nie będą się w 2018 roku lenić. W ich głowach układają się konkretne plany i nie ma możliwości, by spoczywać na laurach. Ryby wiedzą, co trzeba zrobić, by osiągnąć upragnione rezultaty. Jeśli podejdą do tego z odpowiednim nastawieniem, prawdopodobieństwo porażki zmaleje prawie do zera.

Kariera zawodowa wymagać będzie poświęcenia. Wiąże się to w 2018 roku z wyjazdami służbowymi, późnymi powrotami do domu oraz udoskonalaniem własnych umiejętności. Ryby mogą poczuć się przytłoczone mnogością obowiązków, lecz to będą stany przejściowe. Każdą wolną chwilę warto wykorzystać na odpoczynek w gronie rodziny.

Horoskop 2018 Ryby – rodzina

Oto sfera życia, która może być w 2018 roku nieco zaniedbana. Co prawda, Ryby niezwykle cenią sobie dobre relacje z najbliższymi, lecz teraz pojawią się okazje, których po prostu nie można przegapić.

Na szczęście znajdzie się nieco czasu, który można będzie poświęcić bliskim. Ryby będą wówczas bardzo zadowolone. Tym bardziej że członkowie rodziny nieraz podzielą się wartościowymi radami, które ułatwią Rybom podejmowanie ważnych decyzji.

Horoskop 2018 Ryby – zdrowie

Ryby w 2018 roku będą dużo pracować, lecz nie zapomną, by zadbać o zdrowie. Zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Ryby wiedzą, że sukcesy w życiu mają sens tylko wówczas, gdy można się nimi cieszyć. A bez dobrego stanu zdrowia nic nie jest w stanie zapewnić człowiekowi szczęścia.

Dlatego też Ryby postarają się znaleźć czas na odpowiednią ilość aktywności fizycznej oraz redukcję stresu. Bardzo przydatne okażą się salony odnowy biologicznej oraz coś tak prozaicznego jak spacery z psem.
Horoskop miesięczny 2018: Ryby

Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na wszystkie miesiące 2018 roku. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu można uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop 2018 styczeń

Początek roku nie będzie zachwycający. Ryby będą umęczone przez migreny i brak pewności siebie. Obie te rzeczy w dziwny sposób wydają się ze sobą łączyć. Warto więc poświęcić ten miesiąc na rozwój osobisty oraz relaks.

Horoskop 2018 luty

Trudności tego miesiąca wynikną przede wszystkim z wątpliwości, jakie będą zajmowały myśli Ryb. Coś stoi im na drodze w osiąganiu sukcesów. Co zaskakujące, owa przeszkoda znajduje się nie na zewnątrz, lecz głęboko we wnętrzu Ryb. Luty jest kolejnym miesiącem, który należy poświęcić przede wszystkim na pracę nad sobą.

Horoskop 2018 marzec

Choć zima powoli zbliża się ku końcowi, Rybom nadal jest zimno. Głównie na duszy. W tym miesiącu z pewnością będą kręciły się w kółko, nie znajdując sobie odpowiedniego miejsca. Nawet w ramionach ukochanej osoby nie znajdą pocieszenia.

Horoskop 2018 kwiecień

W kwietniu zakończy się najtrudniejszy okres tego roku. Od teraz Ryby zaczną odnosić coraz większe sukcesy na polu zawodowym i miłosnym. Poza tym ich samopoczucie będzie wyśmienite. Poczują przypływ energii, a przede wszystkim uwierzą w siebie.

Horoskop 2018 maj

Nowe projekty w pracy przerodzą się w fascynujące zajęcie, choć początkowo Ryby będą zestresowane obowiązkami, do których nie są przyzwyczajone. Szybko jednak odnajdą się w nowej roli i zaczną czerpać ogromną satysfakcję z codziennej rutyny. Również w miłości zaczną dziać się interesujące rzeczy. Większość wieczorów będzie wypełniona randkami lub inną… aktywnością natury romantycznej.

Horoskop 2018 czerwiec

Kiedy słońce zacznie mocniej przygrzewać, w życiu Ryb rozpocznie się nieco spokojniejszy okres. Świetnym pomysłem będzie wybranie się na wakacje już teraz. Poza tym warto pomyśleć o innych – przede wszystkim o nich – zamiast o sobie. Niech Ryby nie zamartwiają się własnymi problemami. One z czasem się same rozwiążą.

Horoskop 2018 lipiec

Chwila nieuwagi i Ryby mogą się w lipcu przepracować. Choć wiele osób wyjeżdża na wakacje, Ryby nie mają na to czasu. Firma, w której pracują, przeżywa skomplikowany okres. Z jednej strony napływają nowe zamówienia, z drugiej – brakuje ludzi do pracy. Oczywiście Ryby są gotowe do poświęceń. Tylko czy to naprawdę jest aż takie opłacalne, jak się wydaje?
Horoskop 2018 sierpień

Okazuje się, że zaangażowanie popłaca. Przynajmniej dopóki nie cierpi na tym zdrowie. Jeśli Ryby w poprzednim miesiącu zachowały umiar i zdrowy rozsądek, teraz mogą liczyć na nagrodę. Wszyscy doceniają pracę Ryb i nie omieszkają im tego udowodnić.

Horoskop 2018 wrzesień

Wrześniowa aura przyniesie osłabienie. Ryby mogą nawet wylądować w łóżku na pewien czas. Długość ich choroby w dużej mierze zależy od stopnia wyczerpania organizmu w trakcie poprzednich miesięcy. Wrzesień to czas regeneracji i odpoczynku.

Horoskop 2018 październik

Kiedy Ryby doświadczą porażki, zwykle się załamują. Nie inaczej będzie w październiku 2018 roku. Choć potknięcie będzie niewielkie, Ryby rozdmuchają całą sprawę do wielkich rozmiarów i same sobie zaszkodzą. Zniechęcą do siebie zarówno kolegów z pracy, jak i członków rodziny.

Horoskop 2018 listopad

W listopadzie będą działy się niesamowite rzeczy związane z miłością. Ryby poczują się jak… prawdziwy bóg seksu. Co prawda, jest to seks mocno związany z romantycznymi emocjami, ale nie zmienia to faktu, że Rybom będzie się powodziło w łóżku, jak nigdy dotąd. W czym tkwi sekret? W dobrym nastawieniu do życia i pozytywnym myśleniu.

Horoskop 2018 grudzień

Rok zbliża się ku końcowi, a Ryby czują ciężar minionych miesięcy. Mają świadomość własnych osiągnięć i są z nich dumne, ale też wiedzą, jak wiele pracy musiały w nie włożyć. Horoskop 2018 roku zaleca ograniczenie wszelkiej aktywności i skoncentrowanie się na zabiegach leczniczych. Trzeba zadbać o ciało i duszę.

Tekst pochodzi z:  http://przewodnikduchowy.pl/

Zmień czyjeś życie na lepsze! Znasz zodiakalnego Lwa? Udostępnij! 🙂

 

Comments

Loading...